Cześć <3 Witaj na naszej stronie. Dziękujęmy za odwiedziny 🙂

Jesteśmy małą, rodzinną pracownią cukierniczą założoną przed dwie siostry, które dd dzieciństwa uwielbiały przygotowywać słodkości. I tak dzięki tej pasji, zrodzonej jeszcze w latach młodości, postanowiłyśmy, że właśnie to chcemy robić w życiu. I tak w 2013 roku powstała Maffinkarnia 🙂

Zajmujemy się przygotowywaniem zarówno tortów jak i candy barów. Specjalizujemy się również w przygotowaniu mufinek.


Dostosowując się pod potrzeb i życzeń klienta, przygotowaliśmy szeroką ofertę smakową. U Nas każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

Swoim wypiekom zapewniamy również wyjątkowy, estetyczny i ciekawy wygląd. Samodzielnie wyrabiamy  dekoracje z mas oraz kremów, masy cukrowej i lukru.

W naszej pracowni znajdą Państwo najwyższej jakości wyroby cukiernicze stanowiące ozdobę każdego przyjęcia, dopełniając najważniejsze uroczystości w życiu rodziny.

Najważniejsza nasza zasada brzmi: ” ma być smacznie i zdrowo”. Nasze wyroby cukiernicze i piekarnicze wykonane są z najlepszych, naturalnych surowców. Tworząc torty bazujemy  na swoim wieloletnim doświadczeniu i nieograniczonej fantazji  A to połączenie pozwala zadowolić naszych klientów.

Państwa uznanie jest największą nagroda i zachętą do ciągłego tworzenia coraz doskonalszych dzieł cukierniczych.

1580 232

Wykonujemy torty na różne okazje począwszy od urodzin, wesel, chrzcin, komunii po wieczory panieńskie i inne okazje, którę wymagają słodkiego dodatku. Każdy tort wyceniamy indywidualnie 🙂
Jest to jedyne miejsce na mapie Rzeszowa specjalizujące się w przygotowywaniu tortów mufinkowych na śluby, chrzciny, urodziny oraz inne okazje.


Nasza oferta słodkich stołów skierowana jest do osób, które chcą zaskoczyć swoich gości na zaplanowanym przyjęciu. Każdą realizację traktujemy indywidualnie i wkładamy w nią dużo serca i pracy, aby ten dzień był dla Państwa jeszcze bardziej wyjątkowy. Słodki kącik cieszy się szczególnym zainteresowaniem dzieci ale szeroki zakres oferowanych przez nas słodkości zaspokoi również gusta najbardziej wymagających gości.

1105

Maffinkarnia_Rzeszów
Maffinkarnia_Rzeszów

Słodki Stół dopasowujemy do motywu i kolorystyki przyjęcia.

Stworzyliśmy dla Państwa cztery pakiety do wyboru. Istnieje również możliwość samodzielnego skomponowania zestawu słodkości jaki osłodzi Państwa przyjęcia.

Zapraszamy do współpracy <3